Zapisy do nowego oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2018/2019

2018-04-12 (data modyfikacji: 2018-04-17)

Dwujęzyczne Przedszkole PWN zaprasza na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 25 kwietnia o godzinie 18:00, w siedzibie placówki (ul. Rostafińskich 1, warszawski Mokotów).

zerowka_nowa_grupa_aktualnosci_.png

Przedszkole przygotowuje do podjęcia edukacji w dwujęzycznej szkole podstawowej. Realizujemy podstawę programową wychowania przedszkolnego dla 5-6-latków równolegle w języku polskim i angielskim, dzięki czemu dziecko będzie przygotowane do zajęć prowadzonych w języku angielskim na kolejnym etapie edukacji.

Rodzice, którzy mają wątpliwości, czy ich dziecko powinno iść do szkoły w wieku 6 czy 7 lat, mogą liczyć na pomoc psychologa szkolnego i wychowawcy w ocenie gotowości szkolnej. Zapewniamy też wsparcie psychologiczno-pedagogiczne w każdej innej sytuacji.

Przedszkole mieści się w stylowym budynku otoczonym zielenią, w pobliżu parku Pole Mokotowskie. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach. Wychowawca może indywidualnie podejść do każdego podopiecznego, dzięki czemu pomoże dziecku rozwijać jego zdolności. Ma również szansę wychwycić ewentualne problemy. Gwarantujemy rzetelnie opracowany program, wykwalifikowanych nauczycieli oraz nadzór merytoryczny ekspertów PWN.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z dyrektorem placówki – Magdaleną Bedyńską. Na spotkaniu będzie można zapoznać się z zasadami rekrutacji, dowiedzieć się, jakie są zasady funkcjonowania nowego oddziału przedszkolnego i co ciekawego działo się w Dwujęzycznym Przedszkolu PWN w roku szkolnym 2017/2018.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://przedszkole.pwn.pl/spotkania-informacyjne/

Zobacz więcej aktualności