Wspólna oferta PWN i Cambridge University Press

2017-05-21 (data modyfikacji: 2017-05-30)

PWN Wydawnictwo Szkolne rozwija współpracę z Cambridge University Press ELT. Podczas konferencji dla nauczycieli języka angielskiego w Warszawie (8.04 br.) po raz pierwszy zaprezentowaliśmy nową, wspólną ofertę Cambridge ELT i PWN na rok szkolny 2017/2018 – podręczniki do języka angielskiego dla klas 1, 4 i 7 szkoły podstawowej: „Quick Minds” oraz „Citizen Z”.

„Quick Minds” dla klasy 1

Dowiedz się więcej

„Quick Minds” dla klasy 4

Dowiedz się więcej

„Citizen Z” dla klasy 7

Dowiedz się więcej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gościem specjalnym konferencji był prof. Herbert Puchta – ceniony autor podręczników Cambridge ELT, a także współautor obu tytułów, które znalazły się w ofercie PWN Wydawnictwa Szkolnego na rok szkolny 2017/2018.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji filmowej z tego wydarzenia! 


Herbert Puchta poprowadził dwa wykłady, poświęcone tematyce nauczania języka angielskiego dzieci i młodzieży. Prelekcje naszego gościa wzbudziły duże zainteresowanie wśród uczestników, którzy wspólnie z prowadzącym zastanawiali się nad wyzwaniami, jakie stawia przed nimi nauczanie współczesnych nastolatków i dzieci. 

W trakcie konferencji dr Sebastian Mrożek, ekspert i edukator PWN, zapoznał nauczycieli ze zmianami w systemie edukacji oraz nową podstawą programową nauczania języków obcych, która będzie obowiązywała od września 2017 roku.


W ramach współpracy między wydawnictwami podręczniki Cambridge University Press ELT: "Quick Minds" dla klas 1 i 4 oraz "Citizen Z" dla klasy 7 szkoły podstawowej zostały zgłoszone do MEN na listę podręczników dopuszczonych do użytku szkolnego i już wkrótce będą dostępne w ofercie dotacyjnej na rok szkolny 2017/2018.

 

Dowiedz się, jak zamówić podręczniki PWN do języków obcych
w ramach dotacji celowejna rok szkolny 2017/2018

Zobacz KATALOG JĘZYKI OBCE na rok szkolny 2017/2018

Zobacz więcej aktualności