Witamy na odświeżonej stronie Wydawnictwa Szkolnego PWN

2014-01-14 (data modyfikacji: 2014-05-05)

Szanowni Państwo,

Wydawnictwo Szkolne PWN w nowy rok wkroczyło z nowym logo. Jest ono wspólne dla całej Grupy PWN i niedawno uległo delikatnemu odświeżeniu. Na granatowym tle widnieje charakterystyczny „kaganek oświaty”, który od wielu lat kojarzy się pokoleniom Polaków z wysokim poziomem publikacji edukacyjnych. Stąd również zdecydowaliśmy się na odświeżenie strony internetowej Wydawnictwa Szkolnego PWN, a także kanałów społecznościowych:

logo-na-budynku.pngbudynek-logo.png

Facebook
YouTube
Twitter

W obecnej odsłonie lepiej nawiązują do nowego, granatowego logo i podkreślają związki Wydawnictwa Szkolnego w ramach Grupy PWN.

To nie pierwsza i nie ostatnia zmiana, która ma na celu wzmocnienie wizerunku Grupy PWN jako marki dynamicznej, nowoczesnej i prężnie rozwijającej się na rynku edukacyjnym.

Wraz z nowym rokiem szkolnym Wydawnictwo Szkolne PWN wprowadziło się do nowoczesnej siedziby przy ul. Daimlera 2 w warszawskich Włochach. Wcześniej mieściło się w zabytkowej części Warszawy na ulicy Świętojerskiej. To również symbol zmian, jakie stają się udziałem firmy. Mamy nadzieję, że spotkają się one z Państwa życzliwym i ciepłym przyjęciem.

Justyna Trocka

Zobacz więcej aktualności