Trampolina+ WYRÓŻNIONA w konkursie Świat Przyjazny Dziecku!

2018-06-07 (data modyfikacji: 2018-06-07)

swiat_przyjazny_dziecku_trampolina_aktualnosci_ramka.png

 

Z radością informujemy, że nasza seria „Trampolina+” otrzymała wyróżnienie w konkursie Świat Przyjazny Dziecku. Doceniono ją w kategorii „Wydawnictwa edukacyjne”.  To już druga, po „Pewnym starcie”, nagrodzona seria publikacji PWN.

 

 

 

Za co nas nagrodzono?

Komitet Ochrony Praw Dziecka organizuje konkurs Świat Przyjazny Dziecku od 2002 roku. Kapituła konkursu nagradza produkty dla dzieci w wieku 0-14 lat, miejsca i portale internetowe przyjazne dzieciom. Organizatorom konkursu zależy na propagowaniu idei, które w znaczący sposób wpływają na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny oraz na wrażliwość estetyczną dziecka.

Kilka słów o serii

„Trampolina +” to seria materiałów edukacyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Serię tworzą: zeszyty ćwiczeń, książki, pomoce edukacyjne. Poszczególne publikacje wspomagają wszechstronny rozwój dzieci w wieku 3-6 lat. Wszystkie ćwiczenia zostały przygotowane przez specjalistów w poszczególnych dziedzinach z myślą o codziennej zabawie dzieci w przedszkolu oraz w domu. Pomagają dzieciom w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w zdobywaniu i rozwijaniu takich umiejętności, jak:

  • gotowość do nauki czytania, pisania i liczenia,

  • umiejętności grafomotoryczne,

  • rozwój mowy,

  • dojrzałość i odporność emocjonalną,

  • kreatywnego i twórczego działania,

  • właściwy rozwój integracji sensorycznej.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą „Trampoliny+”: http://trampolinaplus.pwn.pl/

 

        

Zobacz więcej aktualności