Język angielski

Już 29 listopada w Krakowie rozpocznie się 9. Przegląd Filmów o Autyzmie i Zespole Aspergera. Co w tym roku zobaczymy na dużym ekranie?

5 pomysłów, jak przełamać barierę językową u uczniów

Poznaj 5 pomysłów na wspomaganie rozwoju umiejętności komunikacyjnych uczniów, które świetnie sprawdzają się w pracy dydaktycznej. Przetestuj je w swojej grupie!

Pomoce niezbędne w każdym przedszkolu!

Nieustannie wspieramy codzienną pracę nauczyciela. Seria "Biblioteka Nauczyciela" rozwija i doskonali jego warsztat pracy, a materiały z cyklu "Trampolina +" zapewniają prowadzenie atrakcyjnych zajęć dodatkowych, indywidualnych i wspomagających.

#NormalnieSięPracuje

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Magdaleną Pióro na temat akcji #normalniesiepracuje, której celem jest promowanie równego traktowania osób z niepełnosprawnościami.

Poznaj 5 fundamentalnych zasad, dzięki którym nauka języka stanie się przygodą pełną dobrej energii zarówno dla uczniów, jak i dla ciebie.

Wyniki XIII edycji konkursu DaF-Kenner kochen!

Z przyjemnością informujemy, że wyłoniliśmy zwycięzców XIII edycji konkursu DaF-Kenner kochen! Zapraszamy do oglądania najlepszych prac!

Znamy zwycięzców XII edycji konkursu Daf-Kenner

Z przyjemnością informujemy, że wyłoniliśmy zwycięzców XII edycji konkursu DaF-Kenner. Zapraszamy do oglądania najlepszych teledysków!

XII edycja konkursu DaF-Kenner

Już po raz jedenasty Wydawnictwo Szkolne PWN wraz z Goethe Institut organizuje konkurs DaF-Kenner! Tegoroczna edycja nosi nazwę "DaF-Kenner drehen einen Clip". Zapraszamy do udziału w konkursie!

Wyniki konkursu i świąteczny eBook do pobrania!

Przedstawiamy listę laureatów II edycji konkursu świątecznego "PeWNego razu w teatrze..." i zapraszamy do lektury nagrodzonych prac!

KONKURS! PeWNego razu w teatrze...

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez Wydawnictwo Szkolne PWN i Polskie Radio Dzieciom! Zadanie konkursowe polega na napisaniu scenariusza przedstawienia teatralnego dla dzieci. Na zgłoszenia czekamy do 4 grudnia.

EduProgram PWN to Program Wyjątkowych Nauczycieli!

Dołącz do EduProgramu PWN, którego misją jest wsparcie codziennej pracy nauczyciela. Odkrywaj wszystkie tematy programu opartego o obszary rozwoju dziecka z podstawy programowej wychowania przedszkolnego

Jak zamówić podręczniki PWN do języków obcych

Oferta podręczników do języków obcych PWN została zmodyfikowana zgodnie ze zmienioną ustawą o systemie oświaty. Dowiedz się, w jaki sposób zamówić podręczniki i materiały ćwiczeniowe w ramach dotacji celowej.

Numery dopuszczenia MEN podręczników dla klas 1, 4 i 7

Podręczniki do klasy 1, 4 i 7 dopuszczone do użytku na rok szkolny 2017/2018.

Dwujęzyczne Przedszkole i Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa PWN

Z przyjemnością informujemy, że już wkrótce w Warszawie zostanie otwarte pierwsze przedszkole i szkoła podstawowa PWN w ramach powstającej sieci placówek edukacyjnych PWN.

Znamy zwycięzców XII edycji konkursu Daf-Kenner

Z przyjemnością informujemy, że wyłoniliśmy zwycięzców XII edycji konkursu DaF-Kenner. Zapraszamy do oglądania najlepszych teledysków!