Serie do przedmiotu: wychowanie przedszkolne

 

Trampolina

Seria "Trampolina" to najczęściej wybierany pakiet edukacyjny do pracy z dziećmi przedszkolnymi. "Trampolina" to nowatorski pod względem merytorycznym i edytorskim komplet publikacji dydaktycznych dla wszystkich grup wiekowych: od 2-latków do 6-latków. To materiały przygotowane w taki sposób, aby zaspokoić naturalną u dzieci ciekawość świata, ich dociekliwość i potencjał twórczy.

Hop, do góry!

"Trampolina. Hop, do góry!" to najbardziej twórczy pakiet edukacyjny do pracy z przedszkolakami. Ten nowoczesny cykl publikacji składa się z materiałów przygotowanych dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Treści edukacyjne rozbudzają dziecięcą kreatywność i twórcze myślenie oraz umożliwiają przedszkolakom wielokierunkową aktywność poznawczą.

Kalendarz przedszkolaka

Seria "Kalendarz przedszkolaka" to najbardziej kreatywny pakiet edukacyjny do pracy z dziećmi. Materiały dydaktyczne przygotowane zostały z myślą o 3-latkach, 4-latkach i 5-latkach. Poznawanie i porządkowanie wiedzy o otaczającym świecie opiera się na koncepcji rocznego układu kalendarza. Seria zapewnia dzieciom wszechstronny rozwój i daje możliwość utrwalenia i pogłębienia nabytych umiejętności.