Serie do przedmiotu: wychowanie przedszkolne

 

Nowa Trampolina

"Nowa Trampolina" - najPeWNiejszy pakiet edukacyjny do pracy z przedszkolakami!
Ta nowatorska seria publikacji edukacyjnych skierowana jest do wszystkich grup wiekowych - od 2,5-latków do 6-latków. Ciekawe i pomysłowe zadania pozwalają zaspokoić naturalną u przedszkolaków ciekawość świata, ich dociekliwość i potencjał twórczy oraz wspomagają rozwój społeczno-emocjonalny.

Hop, do góry!

"Trampolina. Hop, do góry!" to najbardziej twórczy pakiet edukacyjny do pracy z przedszkolakami. Ten nowoczesny cykl publikacji składa się z materiałów przygotowanych dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Treści edukacyjne rozbudzają dziecięcą kreatywność i twórcze myślenie oraz umożliwiają przedszkolakom wielokierunkową aktywność poznawczą.

Trampolina

Seria "Trampolina" to najczęściej wybierany pakiet edukacyjny do pracy z dziećmi przedszkolnymi. "Trampolina" to nowatorski pod względem merytorycznym i edytorskim komplet publikacji dydaktycznych dla wszystkich grup wiekowych: od 2-latków do 6-latków. To materiały przygotowane w taki sposób, aby zaspokoić naturalną u dzieci ciekawość świata, ich dociekliwość i potencjał twórczy.

Publikacje uzupełniające

 

Biblioteka Nauczyciela

"Biblioteka Nauczyciela" to seria książek dotyczących zajęć dodatkowych uwzględnionych w podstawie programowej oraz zajęć związanych z pomocą psychologiczno-pedagogiczną organizowaną w przedszkolach.

Trampolina +

Seria "Trampolina +" to kompleksowa oferta materiałów edukacyjnych (zeszyty ćwiczeń, książki, pomoce edukacyjne), wspomagająca wszechstronny rozwój przedszkolaków. Materiały rozszerzają treści zamieszczone w pakietach przedszkolnych i przeznaczone są zarówno do pracy indywidualnej w przedszkolu lub w domu, jak i do pracy grupowej.

Pomoce dydaktyczne

Atrakcyjne pomoce dydaktyczne dla każdego nauczyciela wychowania przedszkolnego! Publikacje dydaktyczne można wykorzystywać niezależnie od pakietu, z którym nauczyciel pracuje w grupie przedszkolnej.