Pewny start. Cztery pory roku

Wersja podstawowa. Materiały interaktywne

Pewny start. Cztery pory roku

„Multibook. Wersja podstawowa” zawiera elektroniczną wersją wybranych kart pracy z części „Pewny start. Jesień, Zima, Wiosna-Lato”. W sumie to 35 interaktywnych stron przygotowanych niezwykle profesjonalnie i z dużą starannością. W multibooku zastosowano specjalny system wzmocnień, który umożliwia uczniom samodzielną pracę i jednocześnie motywuje do niej. Multibook jest integralną częścią całego zestawu materiałów wchodzących w skład „Pewnego startu”. Jego celem jest wspomagać i uatrakcyjniać pracę z wersją drukowaną publikacji.

„Pewny start” z multibookiem to unikalna, niepowtarzalna propozycja na rynku. Pomoc ta udostępniana jest klientom bezpłatnie.

„Multibook. Wersja podstawowa” składa się z 3 aplikacji:
• Pewny Start. Jesień 
• Pewny Start. Zima
• Pewny Start. Wiosna-Lato.

W ofercie znaleźć można także „Multibook. Wersja Rozszerzona” zawierający niezwykle bogate materiały multimedialne (do każdej karty pracy z części „Pewny start. Jesień, Zima, Wiosna-Lato”). Są to interaktywne ćwiczenia, dodatkowe nieużywane w wersji drukowanej zdjęcia, wiele prezentacji z nagraniami np. odgłosów zwierząt, a także ćwiczenia poczucia sprawstwa (w formie prostego tworzenia obrazków). „Multibook. Wersja rozszerzona” może też być z powodzeniem używany jako samodzielna pomoc dydaktyczna niezależna od pozostałych materiałów, wchodzących w skład pakietu „Pewny start”.

banery_ebooki_1col_1.jpg
 

Nie wiesz jak pobrać i uruchomić multibooka? Pobierz instrukcję.