Serie do przedmiotu: język rosyjski

 

Вот и мы. Nowa edycja

"Вот и мы. Nowa edycja" przygotowuje do matury na poziomie podstawowym. Podręcznik został zmodyfikowany zgodnie z ustawą oświatową. Do każdej części opracowano zeszyty ćwiczeń. Seria rozwija słuchanie, czytanie, mówienie i pisanie. Porusza tematykę bliską młodzieży i zachęca do zainteresowania problemami współczesnego świata. Do kursu dołączona jest płyta CD z nagraniami oraz materiały na tablicę interaktywną.

Вот и мы

"Вот и мы" to nowoczesna seria umożliwiająca realizację podstawy programowej IV.0 oraz IV.1. Pozwala na jednoczesne rozwijanie wszystkich sprawności językowych: słuchania, czytania, mówienia i pisania. Zawiera urozmaicone ćwiczenia gramatyczno-leksykalne, duży wybór tekstów oraz nagrań. Jest przystosowana do polskich realiów: porusza tematykę bliską młodzieży i zachęca ją do zainteresowania się problemami świata.

Publikacje uzupełniające

 

Repetytorium maturalne z języka rosyjskiego

Jeszcze nigdy przygotowanie do matury z języka rosyjskiego nie było tak proste! "Repetytorium maturalne z języka rosyjskiego" to publikacja umożliwiająca realizację wszystkich założeń podstawy programowej IV.1. w zakresie podstawowym.

Publikacje uzupełniające - język rosyjski w szkole ponadgimnazjalnej

Publikacje uzupełniające PWN stanowią nieocenioną pomoc w przygotowaniu do egzaminu maturalnego, a także konkursów lub olimpiad językowych.