Serie do przedmiotu: język niemiecki

 

Kompass neu. Nowa edycja

"Kompass neu. Nowa edycja" to dostosowane do nowych wymogów MEN wydanie cenionej serii "Kompass neu". Kurs przeznaczony jest dla uczniów rozpoczynających oraz kontynuujących naukę. Celem jest zdobycie umiejętności komunikowania się w sytuacjach typowych dla pierwszych kontaktów z rówieśnikami. Nacisk położony jest również na poznanie obyczajów i kultury krajów niemieckojęzycznych.

Klasse! Super! Toll!

"Klasse! Super! Toll!" to trzyczęściowy kurs do nauki języka niemieckiego przeznaczony dla uczniów rozpoczynających naukę języka w gimnazjum. Seria przygotowana została przez znany zespół Autorski - Martę Kozubską, Ewę Krawczyk i Lucynę Zastąpiło, co daje gwarancję dobrego dopasowania treści oraz odpowiedniego doboru ćwiczeń dla danej grupy wiekowej.

www.weiter deutsch. Nowa edycja

"www.weiter deutsch. Nowa edycja" to trzyczęściowa seria przeznaczona dla uczniów kontynuujących naukę. Podręcznik został dostosowany do wymogów ustawy o systemie oświaty. Każdy rozdział rozpoczyna Wiederholung (część przypominająca i uzupełniająca). Działy Einstieg i Wiederholung służą powtórzeniu oraz pozwalają ocenić poziom wiedzy.