Serie do przedmiotu: język niemiecki

 

Mach mit! neu

"Mach mit! neu" to kurs języka niemieckiego dla klas 4-6 szkoły podstawowej zgodny z nową podstawą programową, obowiązującą od września 2017 roku. Trzyletni kurs jest przeznaczony dla uczniów, którzy rozpoczynają lub kontynuują naukę języka niemieckiego.

und so weiter neu 4-6

"und so weiter neu" to kurs języka niemieckiego dla klas 4-6 szkoły podstawowej zgodny z nową podstawą programową, obowiązującą od września 2017 roku. Koncepcja podręcznika ułatwia planowanie lekcji zgodnie z rozkładem materiału, w wymiarze 1, 2 lub 3 godzin w tygodniu.

ich und du neu 4-6

"ich und du neu" to kurs języka niemieckiego dla klas 4-6 szkoły podstawowej zgodny z nową podstawą programową, obowiązującą od września 2017 roku. Kurs na poziomie klas 4-6 jest kontynuacją tej samej serii do nauki języka niemieckiego dla klas 1-3.

Mach mit! Nowa edycja

"Mach mit! Nowa edycja" to seria dostosowana do znowelizowanej ustawy o systemie oświaty. Seria przeznaczona jest dla uczniów rozpoczynających naukę, ale sprawdza się także w klasach o dużym zróżnicowaniu znajomości języka oraz w pracy z uczniami dyslektycznymi. Atuty serii to przejrzysty podział na lekcje, nowoczesna grafika, prace projektowe, ćwiczenia dla dyslektyków, indukcyjna gramatyka i ćwiczenia wyrównujące.

ich und du 4-6. Nowa edycja

"ich und du 4-6. Nowa edycja" to dostosowana do zmienionej ustawy MEN wersja cenionej serii "ich und du". Kurs na poziomie klas 4-6 jest kontynuacją tej samej serii dla klas 1-3. Uczniowie na koniec kursu są w stanie przeczytać i zrozumieć dłuższe teksty, porozumiewać się w typowych sytuacjach, opisać obrazek lub sytuację. W klasie 4 uczniowie rozstają się z misiem Theo, a bohaterami kursu stają się nastolatkowie.

der, die, das 4-6. Nowa edycja

"Der, die, das neu. Nowa edycja" to seria oparta na sprawdzonej i wciąż ulepszanej metodzie nauki języka, tym razem dostosowana do nowej ustawy o systemie oświaty. Zgodnie z zasadami nauczania polisensorycznego ćwiczenia i zadania angażują wszystkie zmysły. Serię wyróżniają atrakcyjne zadania, a także połączenie elementów literackich, kulturoznawczych i detektywistycznych z grami i zabawami językowymi.

und so weiter. Nowa edycja

"und so weiter. Nowa edycja" to popularna seria dostosowana do nowej ustawy MEN. Koncepcja podręcznika ułatwia planowanie lekcji w wymiarze 1, 2 lub 3 godzin tygodniowo. Seria zawiera zabawne ćwiczenia wspomagające wymowę - Schnellspechverse, oryginalne ćwiczenia ułatwiające naukę gramatyki np. Rap der starken Verben czy elementy dramy. Dużym atutem jest grafika autorstwa Wandy i Bogusława Orlińskich.