Organizer ósmoklasisty

Jezyk niemiecki. Repetytorium

7,8, szkoła podstawowa kl. 7-8
9788326230226
A4
128

"Organizer Ósmoklasisty. Język niemiecki. Repetytorium" skutecznie przygotowuje do egzaminu ósmoklasisty. Dzięki podziałowi treści na 30 tygodni nauki, repetytorium organizuje pracę ucznia i pozwala na systematyczną powtórkę oraz utrwalenie materiału wymaganego na egzaminie. Publikację można wykorzystać na lekcji, w domu, na zajęciach dodatkowych, w pracy samodzielnej lub pod kierunkiem nauczyciela.

Repetytorium zostało podzielone na 30 rozdziałów tematycznych - jeden rozdział na każdy tydzień powtórki przed egzaminem. W każdym rozdziale uczniowie znajdą:
• przystępnie wyjaśnione zagadnienia gramatyczne z tabelami i przykładami użycia,
• słówka i przydatne zwroty
• dwie strony ćwiczeń utrwalających materiał leksykalny i gramatyczny.

3 strony tygodniowo wystarczą do opanowania całości wymaganego materiału i osiągnięcia sukcesu na egzaminie. Dobrze zorganizowana powtórka to dobrze zdany egzamin!

"Organizer ósmoklasisty. Język niemiecki. Repetytorium" jest publikacją uzupełniającą każdy podręcznik do języka niemieckiego dla szkoły podstawowej. Zapewnia powtórkę materiału podstawy programowej w wariancie II.1 oraz przygotowanie do egzaminu zgodnie z wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej zawartymi w "Informatorze o egzaminie ósmoklasisty z języka niemieckiego od roku szkolnego 2018/2019".

naj_cechy.png

Repetytorium zawiera:
 
  • część teoretyczną, na którą składają się gramatyka, struktury językowe, scenki sytuacyjne oraz przydatne zwroty i wyrażenia,
  • część ćwiczeniową zawierającą zadania rozwijające wszystkie sprawności językowe oraz liczne zadania gramatyczne,
  • klucz odpowiedzi ułatwiający uczniom samodzielną naukę i kontrolę,
  • nagrania do wszystkich zadań na rozumienie ze słuchu. 
 
Repetytorium polecamy także nauczycielom do wykorzystania jako dodatkowy materiał do pracy z uczniami na poziomie A2+, którzy nie zdają egzaminu ósmoklasisty – np. przy okazji powtórek. Dzięki podziałowi na jednostki tematyczne świetnie sprawdzi się także jako pomoc umożliwiająca uczniom przygotowanie się do lekcji i sprawdzianów.
 
Nagrania (mp3) dostępne są na dołączonej płycie oraz dodatkowo w Strefie ucznia