Serie do przedmiotu: język niemiecki

 

Kompass Team

"Kompass Team" to kurs dla uczniów 7-8 klasy zreformowanej szkoły podstawowej, zgodny z nową podstawą programową obowiązującą od września 2017 roku. "Kompass Team" jest nową odsłoną cenionej i lubianej serii "Kompass neu".

Klasse! Super! Toll! Reforma 2017

"Klasse! Super! Toll! Reforma 2017" to dwuczęściowy kurs języka niemieckiego dla uczniów 7-8 klasy zreformowanej szkoły podstawowej, zgodny z nową podstawą programową obowiązującą od września 2017 roku. Seria przeznaczona jest dla uczniów rozpoczynających naukę języka w klasie 7 w wymiarze 2 godzin tygodniowo.

www.weiter deutsch. Reforma 2017

"www.weiter deutsch. Reforma 2017" to dwuczęściowa seria do nauki języka niemieckiego w szkole podstawowej. Kurs przeznaczony jest dla uczniów kontynuujących naukę języka po klasie szóstej w wymiarze 3 lub więcej godzin tygodniowo. Seria została dostosowana do nowej podstawy programowej obowiązującej od września 2017 roku.

Publikacje uzupełniające

 

Publikacje uzupełniające - język niemiecki w szkole podstawowej

Publikacje uzupełniające PWN to dodatkowe ćwiczenia, repetytoria i arkusze egzaminacyjne. Pomagają utrwalić struktury gramatyczne i powtórzyć słownictwo. Stanowią nieocenioną pomoc w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty, a także konkursów lub olimpiad językowych.