Serie do przedmiotu: język niemiecki

 

Transfer Deutsch

Transfer Deutsch to nowoczesny kurs nauki języka niemieckiego dostosowany do wieku, możliwości i zainteresowań uczniów liceum i technikum, zarówno rozpoczynających, jak i kontynuujących naukę języka niemieckiego jako drugiego języka obcego.

Neue Expedition Deutsch

"Neue Expedition Deutsch" przeznaczony jest dla uczniów rozpoczynających lub kontynuujących naukę. Uczniowie, którzy kontynuują naukę po gimnazjum korzystają z części 1-3 i przygotowują się do matury na poziomie podstawowym. Ci zaś, którzy uczyli się niemieckiego w szkole podstawowej i gimnazjum zrealizują części 2 i 3+, a w trzecim roku nauki mogą korzystać z "Repetytorium maturalnego. Zakres rozszerzony".

Profi neu

"Profi neu" to nowa odsłona serii "Profi" dostosowana do zmienionej ustawy o systemie oświaty. Dodatkowo "Profi neu" może być stosowane nie tylko w szkołach zawodowych, ale i technikach. Struktura kursu odznacza się dużą elastycznością, co pozwala na lepsze dostosowanie treści do planu nauczania. "Profi neu" harmonijnie rozwija wszystkie cztery sprawności językowe.

Publikacje uzupełniające

 

Publikacje uzupełniające - język niemiecki w szkole ponadgimnazjalnej

Publikacje uzupełniające PWN stanowią nieocenioną pomoc w przygotowaniu do egzaminu maturalnego, a także konkursów lub olimpiad językowych.