Serie do przedmiotu: język niemiecki

 

Kompass neu. Nowa edycja

"Kompass neu. Nowa edycja" to dostosowane do nowych wymogów MEN wydanie cenionej serii "Kompass neu". Kurs przeznaczony jest dla uczniów rozpoczynających oraz kontynuujących naukę. Celem jest zdobycie umiejętności komunikowania się w sytuacjach typowych dla pierwszych kontaktów z rówieśnikami. Nacisk położony jest również na poznanie obyczajów i kultury krajów niemieckojęzycznych.

Klasse! Super! Toll!

"Klasse! Super! Toll!" to trzyczęściowy kurs do nauki języka niemieckiego przeznaczony dla uczniów rozpoczynających naukę języka w gimnazjum. Seria przygotowana została przez znany zespół Autorski - Martę Kozubską, Ewę Krawczyk i Lucynę Zastąpiło, co daje gwarancję dobrego dopasowania treści oraz odpowiedniego doboru ćwiczeń dla danej grupy wiekowej.

www.weiter deutsch. Nowa edycja

"www.weiter deutsch. Nowa edycja" to trzyczęściowa seria przeznaczona dla uczniów kontynuujących naukę. Podręcznik został dostosowany do wymogów ustawy o systemie oświaty. Każdy rozdział rozpoczyna Wiederholung (część przypominająca i uzupełniająca). Działy Einstieg i Wiederholung służą powtórzeniu oraz pozwalają ocenić poziom wiedzy.

Publikacje uzupełniające

 

Publikacje uzupełniające - język niemiecki w gimnazjum

Egzamin gimnazjalny to duży stres dla każdego ucznia. Dzięki publikacjom uzupełniającym PWN uczniom łatwiej jest opanować struktury gramatyczne i powtórzyć słownictwo wymagane na egzaminie.

PeWniaki gimnazjalne

"PeWNiak" to skuteczna metoda przygotowania do egzaminu gimnazjalnego, wykorzystywana indywidualnie przez uczniów oraz na lekcjach powtórzeniowych w szkołach. Seria pozwala uczniowi na samodzielną diagnozę wiedzy i umiejętności wymaganych na egzaminie oraz na zapoznanie się z jego konwencją. Występują tu wszystkie typy zadań wraz z odpowiednią punktacją i wyjaśnienia dotyczące zasad oceniania. Praktyczna forma publikacji...