Serie do przedmiotu: język angielski

 

New Bingo! Plus. Nowa edycja

"New Bingo! Plus. Nowa edycja" to kurs dostosowany do zmienionej ustawy o systemie oświaty. Z dwóch części podręcznika został wydzielony podręcznik i materiały ćwiczeniowe. Seria uwzględnia zainteresowania dzieci w wieku od 6 do 9 lat i dostosowana jest do ich możliwości poznawczych. Autorka kursu zastosowała aktywne metody nauczania, bazujące na naturalnej dla dzieci w tym wieku chęci do uczestniczenia w grach i zabawach.

New Bingo! Plus

"New Bingo! Plus" to najpopularniejszy kurs dla klas 1-3 szkoły podstawowej. "New Bingo! Plus" zaskakuje szatą graficzną. Podręcznik wzbogacony został o 2 płyty audio z materiałem lekcyjnym. Zeszyty ćwiczeń zawierają CD audio z piosenkami i rymowankami oraz CD-rom z ćwiczeniami interaktywnymi do każdego rozdziału. Bogata obudowa ułatwia nauczycielowi przeprowadzenie interesujących lekcji, rozbudzających naturalną ciekawość...

Hello

"Hello!" to czteropoziomowy kurs dla klas 1-3 szkoły podstawowej. Podział na 4 części umożliwia rozpoczęcie nauki zarówno z dziećmi 6-, jak i 7-letnimi, oraz w grupach mieszanych wiekowo.