Bezpłatne webinarium dla nauczycieli kształcenia specjalnego

kształcenie specjalne
online
Link do transmisji zostanie przesłany mailowo 16.09.2019 r.
17 wrzesnia 2019, 18:30 - 19:30

Zapraszamy nauczycieli kształcenia specjalnego oraz pedagogów specjalnych

na bezpłatne webinarium na temat:

TIK w projekcie w nauczaniu dzieci z niepełnosprawnością intelektualną

 

17 września 2019 roku

godz. 18:30-19:30.

 

 
Podczas webinarium: 
 
  • otrzymacie praktyczne porady i inspiracje, jak wprowadzić uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w świat internetu
  • dowiecie się, jak wykorzystać technologie informacyjno-komunikacyjne (TIK) w metodzie projektu 
  • uzyskacie certyfikat uczestnictwa.
 
Prowadzące: 
Jolanta Majkowska - wicedyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Kowanówku, współautorka bloga www.specjalni.pl. Trenerka programu Mistrzowie Kodowania, autorka ścieżki dla szkół specjalnych w programie Fundacji Orange #SuperKoderzy, prelegentka na ogólnopolskich konferencjach. Autorka projektów, stron internetowych oraz innowacji pedagogicznych z wykorzystaniem TIK. Ekspert ds. awansu zawodowego nauczycieli. Należy do społeczności Superbelfrzy RP. W 2017 r. otrzymała Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia edukacyjne i wychowawcze.
 
Zyta Czechowska - absolwentka UAM w Poznaniu, na kierunku pedagogika specjalna, od ponad 20 lat  terapeuta i nauczyciel w szkole specjalnej.  Pasjonatka nowoczesnych technologii. Współprowadzi bloga edukacyjnego www.specjalni.pl na którym opisuje aplikacje, narzędzia i kreatywne pomoce dydaktyczne, które świetnie sprawdzają się w nauczaniu oraz terapii niepełnosprawnych intelektualnie. Ekspert ds. awansu zawodowego nauczycieli.  Trenerka Mistrzów Kodowania w zakresie programowania. Należy do społeczności Superbelfrzy RP. W 2017 r. otrzymała Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia edukacyjne i wychowawcze.
 

Link do transmisji zostanie przesłany zapisanym osobom 16.09.2019 r.

Informujemy, że przyjmujemy zapisy do 15.09.2019 roku
do godziny 23.00.