Webinarium dla nauczycieli kształcenia specjalnego - 18 października 2018 roku

kształcenie specjalne
Online
www.wszpwn.pl
18 październik 2018, 17:30 - 19:30

PWN Wydawnictwo Szkolne

zaprasza na webinarium dla nauczycieli i pedagogów
na temat:
 

Problem? I co dalej? Case studies i strategie wspierające uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych w okresie dojrzewania
 

18 października 2018 roku o godz. 17.30
 
Udział w webinarium jest bezpłatny.
 

Prosimy o potwierdzenie obecności (rejestrację) tutaj >>

 

 
Prelegenci:
 
 
dr Izabela Fornalik – pedagożka specjalna i edukatorka seksualna. Członkini Zarządu Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, wykładowca Podyplomowego Studium Wychowania Seksualnego Wydziału Pedagogicznego UW i Podyplomowych Studiów Seksuologia Kliniczna UAM w Poznaniu. Posiada doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną i niepełnosprawnością sprzężoną, od wielu lat prowadzi warsztaty i szkolenia dla osób niepełnosprawnych intelektualnie, ich nauczycieli i rodziców.
Katarzyna Pachniewska – absolwentka Wydziału Psychologii i Wydziału Uniwersytetu Warszawskiego. Członek Zespołu ds. Seksualności Osób z Niepełnosprawnością Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Specjalizuje się w m.in. seksualności osób z niepełnosprawnością intelektualną i z niepełnosprawnością sprzężoną. Jest współautorką publikacji edukacyjnych PWN Wydawnictwo Szkolne m.in. serii Poznać i zrozumieć uczucia.